INTENCJE MSZALNE I OGŁOSZENIA PARAFIALNE-

-za parafian

Środa        nowenna do MB Nieust.Pomocy
17.00
+ Helenę Dorobisz-od Eli Męcik z r.
+ Jana Machurę -od sąsiada Marka Labochy z r.
+ Czesława Bachowskiego-od Marii i Bogdana Surma
+ Jarosława Piotrowskiego-od Grzegorza Machury z żoną i synem
+Ryszarda Kubarę Stanisławę Czesława Mertów

17.00
-w int.mieszkańców z ul. Żareckiej-od wszystkich ofiarodawców dekoracji ołtarza na Boże Ciało

NIE MA MSZY Św.

15.00
- w int. Liliany Labocha z okazji 1 rocz.ur.i chrztu Św. z prosba o zdrowie i błogoslawieństwo Boże dla całej rodziny

16 Niedziela Zwykła 19.07.2020
08.00
+Otolię Stefana Raczków Helene Jerzego Mucha Zbigniewa Piotrowskiego
12.00
-o łaske zdrowia dla Anny z okazji urodzin i imienin oraz w podziekowaniu Matce Bożej za otrzymane łaski
-w int.nowożeńców Pauliny i Mateusza Cierpińskich -od gosci ślubnych

• Od niedzieli 31 maja przestała obowiązywać dyspensa od Mszy Św.niedzielnej i limity miejsc. Jedynie osoby  przejawiające infekcje nie mają grzechu ciężkiego opuszczając Eucharystie w niedziele i święta. Obowiązują nas jednak maseczki w środku.
  • Chodnki `bordo`  w prezbiterium -to dar rodziców dzieci I -Kom.wart  1000 zł.  Bóg zapłać .
  • W tym roku wyruszy autokarowo-piesza pielgrzymka Zawierciańska,w sam dzień MB Częstochowskiej tj.26 08 najpierw autokarem z Zawiercia do Olsztyna potem na pieszo. Start Zawiercie g.7.00 Start Olsztyn g.10.00(z mozliwoscia dolaczenia indywidualnego  ale na Zapisy)Eucharystia na JG g.19.00 Przyjazd około 23.00 tego samego dnia.Koszt=20 + 20 jesli autokarem. Zapisy i bliższe info w zakrystii i w gablotce.
  • Organizatorzy pielgrzymki Krakowskiej(promień podgórsko-wielicki) zwracaja sie z zapytaniem i serdeczną prośbą,kto na tym przystanku noclegowym czyli Góra Włodowska z 9/10 sierpnia (niedz./pon.)jest gotów przyjąć pielgrzymów na nocleg. Zostawili mi listy na które mam spisać chętnych gospodarzy przyjmujących.
  • Do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Patryk Szewczyk ,kaw.par. tutejszej i Sandra Pająk ,panna,par.św. Jakuba Ap.w Lubszy Sląskiej.
  • próba przed I Kom.św. w środę o godz.18.00

2011 aktualne intencje oraz ogłoszenia. GÓRA WŁODOWSKA -ZDÓW